Stavební práce

      Firma VERTIKÁL CHRUDIM spol.s r.o. vznikla v roce 1992, jako nástupce dřívějšího sdružení podnikatelů, tzv. konsorcia, které zahájilo svoji činnost již na jaře roku 1990.

      Firmě patří vlastní nemovitost v centru města, kde je sídlo firmy a kanceláře. dále skladové prostory ve Vlčnově, klempířská dílna, nákladní  doprava. Společnost zaměstnává dělníky v těchto profesích :  zedník, pokrývač, klempíř, tesař, stavební dělník,  zámečník. Řízením těchto pracovníků jsou pověřeni 3 stav. inženýři, zařazeni na funkce techniků a přípravářů.

      Proto je firma VERTIKÁL Chrudim s.r.o. schopna zajistit komplexní výstavbu , případně rekonstrukci v oblasti stavební a zároveň zajistit  stavebníkovi veškerý komfort pro realizaci jeho stavby.

      Hlavní činnost firmy se soustředí na GD staveb, komplexní dodávky střešních plášťů, půdních vestaveb včetně zateplování, fasád včetně zateplování, montážních prací a výrobu ocelových konstrukcí,výškových prací a stavebních prací HSV a PSV které se týkají především rekonstrukcí obytných budov, památkově chráněných budov i novostaveb.

      Jednatelem firmy je autorizovaný inženýr pro pozemní stavby, čímž firma splňuje požadavky na kvalifikovanost prováděcí firmy.